fotograf

Andy

Na úvod by som sa rád predstavil. Volám sa Andrej a som chalan pochádzajúci z dedinky pri Trnave. Určite vám pri prehliadaní tejto stránky neuniklo, že som fotograf.

Fotografia je pre mňa spôsob vyjadrenia myšlienok, pocitov a zachytenie najvzácnejších chvíľ v živote. Z voľného pobehovania s foťákom v ruke sa tento koníček stal i mojou prácou.

Moje najobľúbenejšie a tiež najčastejšie žánre, ktorým sa venujem, sú portréty, svadobná, detská, módna a umelecká fotografia. Rád dokumentujem aj nočnú oblohu a občas aj krajinu.

Každú z fotografií, ktorú môžete vidieť v mojej galérii, som upravoval (retušoval) v profesionálnom softvéri od Nikonu. Je to ďalšia z mojich vášní, ktorá k fotke neodmysliteľne patrí. Nuž, a aby toho nebolo málo, zaoberám sa tvorbou bannerov pre weby, dizajnom a grafikou. Jednou z mojich prác je napríklad aj tento web.

V skratke by som sám seba zhrnul asi takto: chalan, ktorý sa bez fotoaparátu nepohne ani na krok, každej myšlienke a fantázii dodá tvar. A fotografia je pre mňa médium, vďaka ktorému to dokážem natrvalo zhmotniť.

Všetky práva vyhradené. Autorom a výlučným vlastníkom všetkých fotografií na webovej stránke, Facebookovom profile, Instagramovom profile či inej sieti uvedenej na tejto webovej stránke je spoločnosť Art Bono a jej konatelia.

Zákazníci objednaním služieb súhlasia so všetkými podmienkami a uvedomujú si, že výsledná tvorba a úprava je subjektívnou duševnou tvorbou fotografa ako umelca a sú oboznámení s referenčnou tvorbou z webových stránok spoločnosti.

V prípade použitia fotografií bez zmluvného súhlasu spoločnosti Art Bono na komerčné či iné príbuzné účely bude toto konanie vyhodnotené ako narušenie autorských práv majiteľa a z toho vyvodené právne dôsledky podľa autorského zákona Slovenskej Republiky.

© Art Bono